НОВИ УСПЕХИ НА НАШИ КАРАТЕКИ

В спортна зала „Васил Левски” в град Пазарджик се проведе турнир за национална купа „Пазарджик” по карате киокушин за деца до 10, до 12 и до 14 години.

Много силно са се представили състезателите на Спортен клуб „Коикушин” в гр. Шумен. Тяхно притежание са осем златни, три сребърни и пет бронзови медала, което донесе и първо място в комплексното класиране.

При децата до 14 години първи стана седмокласникът от нашето училище Ахмед Сабри /до 39 кг./. Бронзов медал при своя дебют на голямо състезание заслужи и Ерджан Хакъев от VІІІ кл.

Трети места и бронзови медали получиха и Енгин Мустафа и Арзу Фикретова. Малко не достигна на Роберто Василев за да стъпи на почетната стълбичка, той се класира четвърти.

На победителите – честито, а ежедневните тренировки продължават във времето за Занимания по интереси в малкия салон на училището ни, както и всеки работен ден от 19.00 до 21.00 ч. във физкултурния салон на ПМГ „Нанчо Попович”.

Т. Трифонов

 

Остави отговор

Остави мнение

This theme is designed by college textbook along with textbooks, University mailing address and